SMS ČR SMS ČR http://www.smscr.cz/ 2018 SMS ČR Základní kurz "Správa obce od A do Z" http://www.smscr.cz/cz/akce-sms/1771-2018-11-01/ 1771 Thu, 07 Mar 2019 10:00:00 +0100 Základní kurz "Správa obce od A do Z" http://www.smscr.cz/cz/akce-sms/1775-2018-11-01/ 1775 Thu, 28 Feb 2019 10:00:00 +0100 Základní kurz "Správa obce od A do Z" http://www.smscr.cz/cz/akce-sms/1773-2018-11-01/ 1773 Thu, 21 Feb 2019 10:00:00 +0100 Základní kurz "Správa obce od A do Z" http://www.smscr.cz/cz/akce-sms/1774-2018-11-01/ 1774 Tue, 19 Feb 2019 10:00:00 +0100 Základní kurz "Správa obce od A do Z" http://www.smscr.cz/cz/akce-sms/1777-zakladni-kurz-sprava-obce-od-a-do-z/ 1777 Thu, 14 Feb 2019 10:00:00 +0100 Základní kurz "Správa obce od A do Z" http://www.smscr.cz/cz/akce-sms/1772-2018-11-01/ 1772 Wed, 13 Feb 2019 10:00:00 +0100 Základní kurz "Správa obce od A do Z" http://www.smscr.cz/cz/akce-sms/1785-2018-11-01/ 1785 Tue, 12 Feb 2019 10:00:00 +0100 Základní kurz "Správa obce od A do Z" http://www.smscr.cz/cz/akce-sms/1778-zakladni-kurz-sprava-obce-od-a-do-z/ 1778 Thu, 07 Feb 2019 10:00:00 +0100 Konference SAMOSPRÁVY 2019 http://www.smscr.cz/cz/akce-sms/1675-konference-sms-cr/ 1675 Thu, 31 Jan 2019 10:00:00 +0100 Základní kurz "Správa obce od A do Z" http://www.smscr.cz/cz/akce-sms/1779-2018-11-01/ 1779 Thu, 31 Jan 2019 10:00:00 +0100 Základní kurz "Správa obce od A do Z" http://www.smscr.cz/cz/akce-sms/1776-2018-11-01/ 1776 Wed, 30 Jan 2019 10:00:00 +0100 Základní kurz "Správa obce od A do Z" http://www.smscr.cz/cz/akce-sms/1780-2018-11-01/ 1780 Tue, 29 Jan 2019 10:00:00 +0100 Základní kurz "Správa obce od A do Z" http://www.smscr.cz/cz/akce-sms/1782-zakladni-kurz-sprava-obce-od-a-do-z/ 1782 Thu, 24 Jan 2019 10:00:00 +0100 Základní kurz "Správa obce od A do Z" http://www.smscr.cz/cz/akce-sms/1783-2018-11-01/ 1783 Thu, 17 Jan 2019 10:00:00 +0100 Základní kurz "Správa obce od A do Z" http://www.smscr.cz/cz/akce-sms/1781-2018-11-01/ 1781 Tue, 15 Jan 2019 10:00:00 +0100 Základní kurz "Správa obce od A do Z" http://www.smscr.cz/cz/akce-sms/1787-2018-11-01/ 1787 Thu, 10 Jan 2019 10:00:00 +0100 Základní kurz "Správa obce od A do Z" http://www.smscr.cz/cz/akce-sms/1784-2018-11-01/ 1784 Wed, 09 Jan 2019 10:00:00 +0100 Základní kurz "Správa obce od A do Z" http://www.smscr.cz/cz/akce-sms/1788-2018-11-01/ 1788 Tue, 08 Jan 2019 10:00:00 +0100 Základní kurz "Správa obce od A do Z" http://www.smscr.cz/cz/akce-sms/1786-2018-11-01/ 1786 Tue, 18 Dec 2018 10:00:00 +0100 Základní kurz "Správa obce od A do Z" http://www.smscr.cz/cz/akce-sms/1791-zakladni-kurz-sprava-obce-od-a-do-z/ 1791 Thu, 13 Dec 2018 10:00:00 +0100 Obce odmítají zásadní omezení práv zřizovatelů http://www.smscr.cz/cz/62-aktuality/1813-obce-odmitaji-zasadni-omezeni-prav-zrizovatelu/ 1813 Thu, 13 Dec 2018 10:00:00 +0100 Dobrá praxe v sociálním bydlení v ČR a Evropě http://www.smscr.cz/cz/62-aktuality/1810-dobra-praxe-v-socialnim-bydleni-v-cr-a-evrope/ 1810 Wed, 12 Dec 2018 10:00:00 +0100 Sbírka na Prameny pokračuje http://www.smscr.cz/cz/62-aktuality/1811-sbirka-na-prameny-pokracuje/ 1811 Wed, 12 Dec 2018 10:00:00 +0100 Zástupce SMS ČR na jednání CZESHA http://www.smscr.cz/cz/62-aktuality/1809-zastupce-sms-cr-na-jednani-czesha/ 1809 Tue, 11 Dec 2018 10:00:00 +0100 Jednání krajského předsednictva SMS ČR Olomouckého kraje http://www.smscr.cz/cz/akce-sms/1798-2018-11-20/ 1798 Mon, 10 Dec 2018 10:00:00 +0100 Jednání krajského předsednictva SMS ČR Jihomoravského kraje http://www.smscr.cz/cz/akce-sms/1806-2018-12-07/ 1806 Mon, 10 Dec 2018 10:00:00 +0100 Podpora programu Housing First (Bydlení především) http://www.smscr.cz/cz/kratke-zpravy/1807-2018-12-10/ 1807 Mon, 10 Dec 2018 10:00:00 +0100 Jednání krajského předsednictva SMS ČR Jihočeského kraje http://www.smscr.cz/cz/akce-sms/1808-jednani-krajskeho-predsednictva-sms-cr-jihoceskeho-kraje/ 1808 Mon, 10 Dec 2018 10:00:00 +0100 Hranice trestnosti krádeží nad 10 tis. Kč zatíží obce http://www.smscr.cz/cz/62-aktuality/1805-hranice-trestnosti-kradezi-nad-10-tis-kc-zatizi-obce/ 1805 Fri, 07 Dec 2018 10:00:00 +0100 Jednání Rady SMS ČR http://www.smscr.cz/cz/akce-sms/1674-jednani-rady-sms-cr/ 1674 Thu, 06 Dec 2018 10:00:00 +0100